Jan Młynarski - Lunatycy

sat28oct(oct 28)11:00 pmsun29(oct 29)2:00 pmJan Młynarski - LunatycyPoland, Warszawa - Jassmine

Event Details

Lunatycy to projekt, w ramach którego Jan Młynarski, pod osłoną nocy i wspólnie z zaproszonymi gośćmi, zaprezentuje swoje interpretacje standardów jazzowych…
„Od dziecka kochałem ballady jazzowe. Prawie każdego ranka, w dzieciństwie szum czarnej płyty z głosem Billie Holiday, Elli Fitzgerald czy Nat King Cole’a dobiegał z pracowni mojego ojca. Tak zaczynał się dzień. Po latach, kiedy zacząłem zgłębiać dorobek polskich kompozytorów rozrywkowych, głównie międzywojnia, poznałem sporo równie pięknych jazzowych ballad z rodzimym tłem. Dotarłem do momentu, w którym pragnę podzielić się moim spojrzeniem na garść najpiękniejszych melodii amerykańskich i polskich, w wyjątkowej oprawie, „pod osłoną nocy”.
Z moim kwartetem chcemy wydobyć z tych melodii ich kwintesencję i sekret. W moim odczuciu jest to możliwe tylko nocą, kiedy tajemnice, pragnienia, namiętności i smutki unoszą się jak nietoperze. Zapraszam zakochanych szczęśliwie i nieszczęśliwie. Singli też. Przeżyjmy razem spotkanie z balladą jazzową, w wyjątkowych okolicznościach.
Do kolejnego koncertu w Jassmine zaprosiłem wyjątkowych muzyków:”
Skład:
Rafał Sarnecki – gitara
Mateusz Smoczyński – skrzypce
Jarosław Bothur – saksofon
Kamila Drabek – kontrabas
Jan Emil Młynarski – perkusja/śpiew
Drzwi 19:00
Koncert 20:30
Do zobaczenia!
Jassmine, Wilcza 73, Warszawa

more

Time

28 (Saturday) 11:00 pm - 29 (Sunday) 2:00 pm

Location

Jassmine

Wilcza 73

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *