Interakcje

sun19feb6:00 pmsun8:00 pmInterakcjePoland, Łódź - Klub Wytwórnia

Event Details

Zapraszamy na wieczór pełen wielowymiarowych emocji! Wydarzenie składa się z dwóch niezależnych części. Rozpoczyna je zaskakująca wizualno-muzyczna podróż w głąb świata wewnętrznych i zewnętrznych emocji. Część druga natomiast, to koncert – jazz w najlepszym wydaniu, pełen energetycznych improwizacji i pięknych melodii. Zapraszamy!
Część 1: INTERAKCJE (Stelmasiak/Smoczyński)
„Interakcje” to niezwykły projekt artystyczny, na który składają się malarstwo i muzyka. Twórczość Małgorzaty Stelmasiak – dla której całym życiem jest zamiłowanie do malarstwa i psychologii (które niejednokrotnie się przenikają) oraz muzyka genialnego skrzypka jazzowego – Mateusza Smoczyńskiego. Jest to bardzo interaktywny projekt, który w sposób nietypowy i eksperymentalny łączy ze sobą malarstwo, psychologię, muzykę i improwizację. Podczas wydarzenia odbywa się swoista rozmowa malarsko-muzyczna, która przepełniona jest barwami, dźwiękami i zaskakującymi zwrotami akcji. Obrazy Małgorzaty Stelmasiak kryją w sobie różnego rodzaju uczucia. Mateusz Smoczyński wyostrza te uczucia, wydobywając ze skrzypiec pełen wachlarz dźwięków. Istotnym elementem projektu jest uczestnictwo publiczności w kreowaniu tych emocji. Warto doświadczyć tego osobiście!
Czas trwania: 1-1,5 h
Część 2: Koncert zespołu KRZEMIŃSKI REUNION PROJECT
Krzemiński Reunion Project to klasyczny kwintet jazzowy, wykonujący autorskie kompozycje Piotra Krzemińskiego – trębacza i kompozytora cenionego za wirtuozerię i muzykalność. Jego muzyka inspirowana jest nowoczesnym podejściem do jazzu, podróżami po świecie oraz starym, dobrym, „mainstreamowym” jazzowym brzmieniem. Charakteru kompozycjom nadaje indywidualność każdego z muzyków, a jednocześnie wzajemne zrozumienie oraz świetna muzykalność. Każdy koncert to opowieść o inspiracjach i doświadczeniach zebranych przez lata, dużo radości płynącej ze wspólnego grania a przede wszystkim duża dawka dobrego jazzu!
Zespół zagra w składzie:
Piotr Krzemiński – trąbka, flugelhorn, Michał Borowski – saksofon tenorowy, Dariusz Petera – instrumenty klawiszowe, Andrzej Zielak – kontrabas, Karol Domański – perkusja.
Czas trwania: 1-1.5h
ZAPRASZAMY!!!
19 lutego 2023 roku
WYTWÓRNIA
ul. Łąkowa 29
Łódź
Otwarcie bramek: 17:15
Start wydarzenia: 18:00
Cena biletu: 110zł
Cena biletu z Kartą Wytwórni: 100zł

more

Time

February 19, 2023 6:00 pm - 8:00 pm(GMT+02:00)

Location

Klub Wytwórnia

Łąkowa 29

Other Events

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *