Anna Maria Jopek - Przestworza / Łódź, Wytwórnia / 11.09.2021

sat11sep7:00 pmsat9:00 pmAnna Maria Jopek - Przestworza / Łódź, Wytwórnia / 11.09.2021

Event Details

🔵KONCERT ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA 11 WRZEŚNIA 2021🔵

Wiosną 2020 roku Anna Maria Jopek wraz z 10-cio osobowym zespołem wyruszyła w wyjątkową trasę koncertową. Projekt zatytułowany „Przestworza” to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory. Będzie akustycznie, szeroko i przestrzennie, w najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce.

Po projekcie z legendarnym kubańskim pianistą Gonzalo Rubalcabą i wcześniejszej trasie koncertowej z jedną z największych gwiazd współczesnej sceny jazzowej, Branfordem Marsalisem, Anna Maria Jopek zaprosiła do współpracy artystów znad Wisły, których podziwia od lat. Szlachetność i czystość ich gry uczyniły z nich mistrzów.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Atom String Quartet, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski oraz Piotr Nazaruk.

– „Przestworza” to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada – mówi Anna Maria Jopek. – Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię – dodaje artystka.

Organizator: Wytwórnia
Bilety (miejsca siedzące, nienumerowane): 140 zł z kartą zniżkową /150 zł bez karty zniżkowej (I pula do wyczerpania)

more

Time

September 11, 2021 7:00 pm - 9:00 pm(GMT+00:00)

Location

Klub Wytwórnia

Łąkowa 29

Other Events