Anna Maria Jopek „Przestworza”, 19.09.2021 (niedziela), NFM, Wrocław

sun19sep8:00 pmsun10:00 pmAnna Maria Jopek „Przestworza”, 19.09.2021 (niedziela), NFM, Wrocław

Event Details

Anna Maria Jopek – Przestworza 19 września 2021 roku (niedziela)
NFM, plac Wolności 1, Wrocław

Bilety dostępne na:
eBilet: https://sklep.ebilet.pl/65865144550293511
Eventim: https://www.eventim.pl/event/anna-maria-jopek-przestworza-narodowe-forum-muzyki-13187379/

*****
Szanowni Państwo,
Bardzo czekaliśmy na nasze spotkanie 15 października we Wrocławiu. Planowaliśmy zagrać dwa koncerty zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego, w sali zapełnionej w 50 proc.
W związku z pandemią cały kraj został objęty żółtą strefą, a widownie mogą być zajęte w 25 proc. W związku z tym jesteśmy zmuszeni przesunąć w czasie nasze spotkanie.

Ale nie poddajemy się! Mamy już nowy termin: w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu zagramy 19 września 2021 r.

Wierzymy, że będziemy wtedy cieszyć się muzyką bez żadnych ograniczeń. Liczymy, że spotkamy się z Państwem we wrześniu. Myśl, że zachowają Państwo bilety, daje nam paliwo do działania i nadzieję na lepsze jutro.

Szczegóły dotyczące nowej godzin wszyscy posiadacze biletów dostaną mailem. Prosimy o cierpliwość.

„Dziękujemy Państwu za wytrwałość i wierność. Wszystkim Ekipom Trasy i sobie nawzajem – za gotowość grania dwa razy dziennie. Bileteriom i Pracownikom Sal Koncertowych za przeorganizowanie tysięcy miejsc dla Widzów. Ależ to była kolosalna praca…Ofiarność, sprawność działań i dobra wola ludzka są tak budujące w całej historii „Przestworzy”, że nie pamiętam, kiedy niegranie koncertów wygenerowało tak wielką serdeczność, współczucie i troskę. Nie wiem, jak dziękować. Mam w sobie dużo spokoju i wiary w wyższy sens rzeczy. W domu, w ciszy, bliskości Bliskich, nawet w tym przymusowym poście od koncertowania muzyka może tylko zyskać na mocy i głębi. A my może wrócimy lepsi?”

Anna Maria Jopek i ekipa Przestworzy
12.10.2020 r

*****

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Anny Marii Jopek, który odbędzie się 19 września 2021 na scenie Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. „Przestworza”, to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory.

„Przestworza” to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada – mówi Anna Maria Jopek. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej – dodaje artystka.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet.

more

Time

(Sunday) 8:00 pm - 10:00 pm

Location

Narodowe Forum Muzyki

plac Wolności 1